Įstaigos pavadinimas Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
Pareigos Biologijos mokytojas (0,56 etato)
Darbo vieta Kauno Martyno Mažvydo progimnazija, Šiaurės pr. 55, Kaunas
Reikalavimai
Aukštasis universitetinis išsilavinimas, biologijos mokytojo kvalifikacija.

Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)

Funkcijos Vykdo funkcijas, susijusias su biologijos mokytojo kontaktinėmis valandomis, planuoja ugdymo procesą, rengia mokomąją medžiagą, rengia individualizuotas užduotis, vertina mokinių pasiekimus ir informuoja apie mokymosi pažangą, stebi ir analizuoja pamokas ir ugdomąsias veiklas, tobulina savo profesines kompetencijas, analizuoja ir įsivertina savo pedagoginę veiklą ir kt., vykdo veiklas, susijusias su profesiniu tobulėjimu ir veikla mokyklos bendruomenei.
Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas –  7,99–10,45. Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
Prašymas dalyvauti atrankoje.

Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Gyvenimo aprašymas (CV).

Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir, sutikrinus, grąžinami pretendentui.

Pateikdami dokumentus Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant darbuotojų atranką.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai teikiami el. paštu  [email protected]

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Pasiteirauti galima telefonu  869810735 arba rašyti [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas 2022-03-10   15.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.