Įstaigos pavadinimas Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
Pareigos Muzikos mokytojas, 0,50 etatas. Neterminuota darbo sutartis nuo 2024 m. rugsėjo 1 d.
Darbo vieta Kauno Martyno Mažvydo progimnazija, Šiaurės pr. 55, Kaunas
Reikalavimai Aukštasis universitetinis išsilavinimas,  mokytojo kvalifikacija.

Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)

Funkcijos
 • Vykdo funkcijas, susijusias su muzikos mokytojo kontaktinėmis ir nekontaktinėmis valandomis, planuoja ugdymo procesą, rengia mokomąją medžiagą, diferencijuotas užduotis, vertina mokinių pasiekimus ir informuoja apie mokymosi pažangą, stebi ir analizuoja pamokas ir ugdomąsias veiklas, analizuoja ir įsivertina savo pedagoginę veiklą ir vykdo kt. veiklas, susijusias su profesiniu tobulėjimu ir veikla mokyklos bendruomenei.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių

įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją ir pedagoginį darbo stažą. Pareiginės algos koeficientas nuo 0,9294 – 1,3053. Pareiginės algos koeficientas gali būti didinamas dėl veiklos sudėtingumo.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
   • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma).
   • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
   • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai: diplomas ir kiti dokumentai, patvirtinantys atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams (atestacijos pažymėjimas).
   • Gyvenimo aprašymas (CV).

   Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

   Pateikdami dokumentus Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant darbuotojų atranką.

   Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

   Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis 2024 m. balandžio 16-19 dienomis ar kitu artimiausiu atrankos datai suderintu laiku.

   Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentus galima pristatyti į Mokyklos raštinę, adresu Šiaurės pr.55, Kaunas arba siųsti el. paštu [email protected]  iki 2024 m. balandžio 15 d. 15.00 val.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai  

Tel. informacijai (8 698) 10735

El. paštas mazvydovm@mazvydas.kaunas.lm.lt

 

Dokumentų priėmimo terminas Iki  2024-04-15 d.   15.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.