Įstaigos pavadinimas Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
Pareigos Antrasis pradinių klasių mokytojas arba specialusis pedagogas, 0,5 etato. Terminuota darbo sutartis nuo 2023-09-01 dvejiems metams, projekto „Atviroji klasė“ įgyvendinimo metu
Darbo vieta Kauno Martyno Mažvydo progimnazija, Šiaurės pr. 55, Kaunas
Reikalavimai
 • Aukštasis universitetinis išsilavinimas, pradinių klasių mokytojo arba specialiojo pedagogo kvalifikacija.

  Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)

Funkcijos Projekto „Atviroji klasė“ mobilios įtraukties modelio įgyvendinimui pradinėje klasėje. Antrasis mokytojas arba specialusis pedagogas vykdo konkrečioje klasėje su konkrečiais specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniais (1-5 mokiniai) funkcijas, susijusias su antrojo pradinių klasių mokytojo arba specialiojo pedagogo kontaktinėmis ir nekontaktinėmis valandomis, planuoja ugdymo procesą, rengia mokomąją medžiagą, diferencijuotas užduotis, vertina mokinių pasiekimus ir informuoja apie mokymosi pažangą, stebi ir analizuoja pamokas ir ugdomąsias veiklas ir vykdo kt. veiklas. Ugdymas įgyvendinamas bendrojoje klasėje pagal bendrojo ugdymo ar pritaikomas bei individualizuojamas bendrojo ugdymo programas. Antrojo mokytojo pagalba (arba spec. pedagogo pagalba) siejama su pastoliavimu, tai padeda derinti mokinio asmeninius mokymosi tikslus su klasės mokymosi tikslais. Jei yra poreikis, iš šios klasės sudaromos laikinosios grupės ar mokinių pogrupiai ugdymosi poreikiams atliepti, mokymosi sunkumams įveikti.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių

įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją ir pedagoginį darbo stažą. Pradinių klasių mokytojo pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,11 iki 11,39 arba specialiojo pedagogo pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,11 iki 11,39 baziniais dydžiais.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje (laisva forma).
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai: diplomas ir kiti dokumentai, patvirtinantys atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams (atestacijos pažymėjimas).
  • Gyvenimo aprašymas (CV).

  Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

  Pateikdami dokumentus Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant darbuotojų atranką.

  Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

  Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis 2023-06-21 d. ar kitu artimiausiu atrankos datai suderintu laiku.

  Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentus galima pristatyti į Mokyklos raštinę, adresu Šiaurės pr.55, Kaunas arba siųsti el. paštu [email protected]  iki 2023 m. birželio 20 d. 15.00 val.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Pasiteirauti galima telefonu  869810735 arba rašyti [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki  2023-06-20   15.00 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.