Įstaigos pavadinimas Kauno Martyno Mažvydo progimnazija
Pareigos Psichologas (-ė) 1 pareigybė (36 val. per sav.)
Darbo vieta Kauno Martyno Mažvydo progimnazija, Šiaurės pr. 55, Kaunas
Reikalavimai
 • Aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacija (specialybė) ir ne žemesnis nei psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilyginama kvalifikacija.
 • Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ reikalavimus.
 • Gebėti teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams, konsultuoti mokinių tėvus (globėjus, rūpintojus).
 • Gebėti inicijuoti ir dalyvauti įgyvendinant mokyklos bendruomenei aktualias psichologinių problemų prevencijos priemones.
 • Gebėti bendradarbiauti su mokytoju, specialiuoju pedagogu, logopedu, socialiniu pedagogu, kitais specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) bei dirbti su jais komandoje, sprendžiant mokinio problemas.
 • Vadovautis tarptautiniais vaikų teises ir interesus reglamentuojančiais dokumentais, Lietuvos Respublikos konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais norminiais aktais, susijusiais su jo atliekamu darbu, pareigine instrukcija ir etikos principais.
Funkcijos
 • Teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems Mokyklos mokiniams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams), Mokyklos pedagogams.
 • Bendrauti ir bendradarbiauti su psichologinių problemų turinčiais Mokyklos mokiniais, jų tėvais (globėjais, rūpintojais), pedagogais, pedagoginių psichologinių tarnybų, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.
 • Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis.
 • Mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, spręsti iškilusias problemas ir konfliktus, dirbti komandoje.
 • Gebėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas ir kt. funkcijos  pagal psichologo pareigybės aprašymą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai nuo 7,44 iki 10,45 baziniais dydžiais).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (paso ar asmens tapatybės kortelės kopija).
 • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (diplomų su priedais kopijos) kiti dokumentai, patvirtinantys  atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams (atestacijos pažymėjimas, jeigu tokį turi).
 • Gyvenimo aprašymas (CV).
 • Pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
 • Pažyma apie darbo stažą, jeigu tokį turi.
 • Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programos pažymėjimas, privalomojo higienos įgūdžių mokymo programos pažymėjimas.

Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis 2022-08-24.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai teikiami el. paštu  [email protected]  arba pristatomi į raštinę adresu Šiaurės pr. 55, Kaunas.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu ir el. paštu.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Pasiteirauti galima telefonu  8 698 10735  arba rašyti [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas 2022-08-22 15.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.