Įstaigos pavadinimas Kauno miesto savivaldybės administracija
Pareigos Būsto modernizavimo, administravimo ir energetikos skyriaus Vyriausiasis specialistas(karjeros valstybės tarnautojas)
Darbo vieta Laisvės al.96
Reikalavimai Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
 studijų kryptis – ekonomika (arba)
 studijų kryptis – vadyba (arba);
 studijų kryptis – statybos inžinerija (arba);
 studijų kryptis – viešasis administravimas (arba);
arba:
 išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

darbo patirties sritis – gyvenamųjų pastatų valdymo, priežiūros ir atnaujinimo (modernizavimo) patirtis;

 darbo patirtis srityje – 1 metai;
Funkcijos Vyriausiojo specialisto funkcijos yra šios:

1.Apdoroja su stebėsena ir (ar) analize susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.

2. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
3. Rengia ir teikia informaciją su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
4. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl stebėsenos ir (ar) analizės vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl stebėsenos ir (ar) analizės rengimą.
5. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl priežiūros ir (ar) kontrolės arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl priežiūros ir (ar) kontrolės rengimą.
6. Rengia ir teikia informaciją su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
7. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
8. Apdoroja su priežiūra ir (ar) kontrole susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
9. Atlieka priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų atlikimą.
10. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
11. Rengia dokumentus dėl esamo būsto atnaujinimo (modernizavimo), teikia pasiūlymus dėl naujų programų kūrimo ir būsto atnaujinimo (modernizavimo) skatinimo, inicijuoja viešuosius pirkimus pagal kompetenciją, rengia technines specifikacijas ir reikalavimus tiekėjams, sutarčių projektus ir kontroliuoja sutarčių vykdymą.
12. Tikrina, ar daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektuose, pateiktuose per Lietuvos Respublikos statybos leidimų ir statybos valstybinės priežiūros informacinę sistemą „Infostatyba“ statybą leidžiantiems dokumentams gauti, numatyti sprendiniai sudaro sąlygas įgyvendinti efektyvias energiją taupančias priemones.
13. Teikia pasiūlymus dėl galiojančių savivaldybės būsto atnaujinimo (modernizavimo) programų peržiūrėjimo, naujų programų kūrimo ir būsto atnaujinimo (modernizavimo) skatinimo, dėl savivaldybės tarybos tvirtinamų norminių ir kitų su skyriaus veikla susijusių teisės aktų projektų.
14. Teikia informaciją, reikalingą Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir programų, taip pat kitų šaltinių lėšomis finansuojamų investicijų projektų, susijusių su skyriaus veiklos sritimis, paraiškoms rengti, dalyvauja planuojant investicijų projektams įgyvendinti reikalingas savivaldybės biudžeto ir kitų šaltinių lėšas, dalyvauja įgyvendinant finansavimą gavusius investicijų projektus.
15. Dalyvauja pagal kompetenciją darbo grupių, komisijų veikloje, konsultuoja butų ir kitų patalpų savininkus ir pastatų valdytojus būsto atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, teikia informaciją apie energinio efektyvumo didinimo priemonių taikymą daugiabučiuose namuose, tvirtina dokumentų kopijas (nuorašus), nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus, skundus.

 

Darbo užmokestis Pareiginės algos koeficientas -9
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Asmuo, norėdamas dalyvauti konkurse, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą privalo pateikti prašomų dokumentų kopijas.
Dokumentų priėmimo vieta per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu

https://portalas.vtd.lt/

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Išsamesnė informacija teikiama Kauno miesto savivaldybės administracijos Personalo valdymo skyriuje, telefonu 20 74 92
Dokumentų priėmimo terminas  Iki 2022-07-05

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.