Įstaigos pavadinimas Kauno miesto savivaldybės administracija
Pareigos Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio vyriausiasis specialistas (Pakaitinis valstybės tarnautojas)
Darbo vieta A. Juozapavičiaus pr. 72
Reikalavimai Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:

Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:

1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
2. studijų kryptis – teisė (arba);
3. studijų kryptis – visuomenės saugumas (arba);
4. studijų kryptis – visuomenės sveikata (arba);
5. studijų kryptis – aplinkotyra (arba);
arba:
6. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

7. darbo patirties sritis – viešosios tvarkos srities patirtis ;

8. darbo patirtis srityje – 1 metai;
9. Transporto priemonių pažymėjimai:
9.1. turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).
Funkcijos Vyriausiojo specialisto funkcijos yra šios:
1. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
2. Atlieka priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų atlikimą.
3. Apdoroja su priežiūra ir (ar) kontrole susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
4. Nagrinėja skundus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl priežiūros ir (ar) kontrolės vykdymo arba prireikus koordinuoja skundų ir dokumentų sudėtingais klausimais dėl priežiūros ir (ar) kontrolės vykdymo nagrinėjimą, rengia atsakymus arba prireikus koordinuoja atsakymų rengimą.
5. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
6. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
7. Dalyvauja reiduose ir atlieka patikrinimus pagal skyriuje nustatytą tvarką, taiko kitas priemones administraciniams nusižengimams užkardyti ir nustatyti..
8. Rengia medžiagą, reikalingą administracinių nusižengimų protokolams surašyti ar administracinių nusižengimų byloms nagrinėti..
9. Teisės aktų nustatytais pagrindais ir tvarka pagal savo kompetenciją surašo administracinių nusižengimų protokolus, nagrinėja administracinių nusižengimų bylas ir skiria administracines nuobaudas..
10. Analizuoja nustatytų administracinių nusižengimų Kauno mieste priežastis, apibendrina ir kaupia informaciją, teikia poskyrio vedėjui pasiūlymus dėl organizuojamų prevencinių priemonių bei kitais poskyrio veiklos klausimais..
11. Prižiūri ir kontroliuoja kaip Kauno mieste vykdomi teisės aktai, reglamentuojantys viešąją tvarką..
Darbo užmokestis Pareiginės algos koeficientas -9
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Asmuo, norėdamas dalyvauti konkurse, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą privalo pateikti prašomų dokumentų kopijas.
Dokumentų priėmimo vieta per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu

https://portalas.vtd.lt/

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Išsamesnė informacija teikiama Kauno miesto savivaldybės administracijos Personalo valdymo skyriuje, telefonu 20 74 92
Dokumentų priėmimo terminas  Iki 2022-12-27

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.