Įstaigos pavadinimas Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Pareigos
Kultūrinės veiklos vadybininkas projektinei veiklai – 1 etatas
Darbo vieta Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Reikalavimai
  • Pretendentas turi turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą, mokėti valstybinę ir bent vieną ES užsienio kalbą ne žemesniu kaip pažengusiojo vartotojo lygiu (B1), gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti dirbti kompiuteriu (Windows OS, MS Office), gebėti dirbti komandoje, inicijuoti, planuoti, vykdyti, koordinuoti projektines veiklas. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį projektų paraiškų rengimo ir valdymo srityje.
Funkcijos Sekti informaciją apie galimybes teikti paraiškas į ES ir kitus tarptautinius ir nacionalinius fondus projektiniam finansavimui gauti.

Inicijuoti projektų paraiškų rengimo procesą ir  jame dalyvauti bei atsakyti už paraiškų parengimo kokybę ir jų įgyvendinimą.

Bendradarbiauti su institucijomis, susijusiomis su Bibliotekos įgyvendinamais ar numatomais įgyvendinti projektais.

Kaupti, analizuoti ir sisteminti informaciją apie projektų valdymą bei dalyvauti atliekant jų stebėseną ir analizę.

Dalyvauti kitoje bibliotekos kultūrinėje ir edukacinėje veikloje.

Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 8,5. Kintamosios dalies koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Gyvenimo aprašymas.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
  4. Kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai.
  5. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Dokumentų priėmimo vieta Pretendentai dokumentus siunčia elektroniniu paštu adresu [email protected]. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Informuojami tik atrinkti kandidatai. Pokalbio su pretendentais, atitinkančiais reikalavimus, data pranešama individualiai.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Vilma Trakimienė, el. p. [email protected], tel. 8 617 80 480
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2023 m. gegužės 31 d. 17 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.