Įstaigos pavadinimas Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Pareigos Vyresnysis bibliotekininkas – 1 etatas
Darbo vieta Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos teritoriniai padaliniai.
Reikalavimai Pretendentas turi turėti aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, mokėti valstybinę ir bent vieną ES užsienio kalbą, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, gebėti dirbti kompiuteriu (Windows OS, MS Office), gebėti dirbti komandoje, išmanyti šiuolaikinės komunikacijos ir informacijos principus, bibliotekos dokumentų fondo tvarkymo bendrąsias nuostatas, būti pareigingas, kūrybiškas, iniciatyvus ir lankstus. Privalumas – darbo bibliotekoje ir edukacinių užsiėmimų organizavimo patirtis.
Funkcijos
 • Vartotojų ir lankytojų aptarnavimas pagal bibliotekoje nustatytą tvarką bibliotekos teritoriniuose padaliniuose ir kitose erdvėse;
 • Informacijos apie bibliotekai reikšmingus įvykius rengimas ir pateikimas;
 • Veiklos apskaitos vedimas;
 • Informacinio ir kompiuterinio raštingumo mokymų gyventojams organizavimas ir vedimas;
 • Fondo priežiūra;
 • Bendradarbiavimas su vietos bendruomene ir renginių organizavimas;
 • Edukacinių užsiėmimų įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems organizavimas ir vedimas, naudojant bibliotekoje turimą techninę įrangą;
 • Dalyvavimas projektinėje veikloje.
Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 6,7. Kintamosios dalies koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybinių ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 4. Kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai.
 5. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Dokumentų priėmimo vieta Pretendentai dokumentus siunčia elektroniniu paštu adresu [email protected]. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui. Informuojami tik atrinkti kandidatai. Pokalbio su pretendentais, atitinkančiais reikalavimus, data pranešama individualiai.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Vilma Trakimienė, el. p. [email protected], tel. 8 617 80 480
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2023 m. kovo 21 d. 17 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.