Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinis darbuotojas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras Laikino apgyvendinimo skyrius
Reikalavimai

1. Turėti socialinio darbo kvalifikacinį (profesinio bakalauro, bakalauro, magistro) laipsnį arba būti baigus socialinio darbo studijų krypties programą ir įgijus socialinių mokslų kvalifikacinį (profesinio bakalauro, bakalauro, magistro) laipsnį.
2. Būti susipažinus su Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymu, Socialinių paslaugų katalogu,  Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, kitais teisės aktais, reglamentuojančiais viešąjį administravimą ir socialinių paslaugų teikimą, Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimais ir gebėti juos taikyti praktikoje; bausmių sistemos veiklą reglamentuojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais, nuteistųjų socialinės integracijos srityse.
3. Turėti teorinių socialinio darbo žinių apie Lietuvos socialinės apsaugos sistemą.
4. Sugebėti vertinti, analizuoti socialinę situaciją, priimti sprendimus ir pateikti pasiūlymus Skyriaus vyriausiajam socialiniam darbuotojui, žinoti pagrindines etikos normas;

5. Turėti kompiuterinio raštingumo įgūdžius, mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu

6. Pasižymėti tokiomis savybėmis, kaip pareigingumas, tolerantiškumas, gebėjimas bendrauti su interesantais, kūrybiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, pareigingumas.

Socialinio darbo patirtis būtų privalumas.

Funkcijos
 1. Pagal Iš pataisos įstaigų paleidžiamų (paleistų) asmenų socialinės integracijos tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro ir Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2020 m. spalio 8 d. įsakymu Nr. A1-939/1R-324 ,,Dėl Iš pataisos įstaigų paleidžiamų (paleistų) asmenų socialinės integracijos tvarkos aprašo patvirtinimo“, nuostatas dalyvauja antrojo iš pataisos įstaigų paleidžiamų socialinės integracijos etapo procese;
 2. Pagal kompetenciją rengia atsakymus į valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, visuomeninių organizacijų paklausimus ir kitokio pobūdžio raštus, užtikrindamas Viešojo administravimo įstatymo nuostatų įgyvendinimą ir informacijos pateikimą pagal administruojamą veiklos sritį sudaro ir tvarko dokumentų ir jų registrų bylas bei užtikrina jų saugumą, kad būtų išsaugoti veiklos įrodymai ir apsaugotos su ja susijusių fizinių ir juridinių asmenų teisės;
 3. Informuoja ir konsultuoja socialinę riziką patiriančius asmenis apie socialinių paslaugų teikimo galimybes bei paslaugų vykdymą Kauno mieste;
 4. Teisės aktų nustatyta tvarka vertina ir nustato asmens socialinių paslaugų poreikį;
 5. Teikią bendrąsias ir socialinės priežiūros paslaugas pagal nustatytą asmens socialinių paslaugų poreikį.
Darbo užmokestis

Užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 d. įstatymu Nr. XIII-198 nustatyta tvarka, atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinę kategoriją, darbo krūvį ir veiklos sudėtingumą.

Darbo užmokestis nuo 1099,17 Eur neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo profesinio darbo patirties (metais) bei priemokos iki 30 proc. Galimybė įgyti socialinio darbo patirties, tobulinti savo įgūdžius. Sudaroma 1,0 etatu neterminuota darbo sutartis (1 darbo vieta).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti

1.Gyvenimo aprašymas, rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami siunčiant registruotu laišku Partizanų g. 38 D, Kaunas arba
el.p.:, [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui; mob tel. 860114204, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2021-06-18, 15.45 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.