Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinio darbuotojo padėjėjas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras, V. Krėvės pr. 9 A, Kaunas
Reikalavimai Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas Privalumai – įgytas socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio mokymo diplomas ir suteikta socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikacija bei patirtis teikiant socialines paslaugas asmenims su sunkia negalia.
Funkcijos Teikti dienos socialinės globos (maisto pirkimas ir pagaminimas, pagalba valgant, asmens higienos paslaugos, pagalba buityje ir namų ruošoje, ūkio darbai) asmens namuose paslaugas suaugusiems asmenims ir senyvo amžiaus asmenims su sunkia negalia.
Darbo užmokestis Koeficientas 11,0 (BMA), (390,50 eurų neatskaičius mokesčių ).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

1. Gyvenimo aprašymas ir išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

2. Rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami asmeniškai Kauno miesto socialinių paslaugų centro personalo specialistui (kabineto Nr. 17, V. Krėvės pr. 9 A, Kaunas) arba siunčiami registruotu laišku
V. Krėvės pr. 9 A, Kaunas ar el.p.: [email protected],
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui: (8 37) 242503; (8 37) 242500; el.p. [email protected], [email protected].
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2015 -12-03 (įskaitytinai)

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.