Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Individualios priežiūros darbuotojas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyrius, Nemuno g. 29, Kaunas
Reikalavimai
 1. Turėti socialinio darbuotojo padėjėjo ar lankomosios priežiūros darbuotojo, ar individualios priežiūros darbuotojo kvalifikaciją pagal socialinio darbuotojo padėjėjo ar lankomosios priežiūros darbuotojo, ar individualios priežiūros darbuotojo profesinio mokymo programą.
 2.  Žinoti Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, žinoti socialinių paslaugų sritį reglamentuojančius teisės aktus, gebėti tiksliai vertinti žmogaus socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jų aplinka, gebėti parinkti tinkamus darbo metodus, turėti organizacinius sugebėjimus.
 3. Mokėti dirbti kompiuteriu.
 4. Pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tolerancija, geranoriškumas, atsakingumas, kūrybiškumas bei iniciatyvumas.
Funkcijos
 1. Atsižvelgiant į paslaugų gavėjo (šeimos) savarankiškumo lygį, pagal individualius paslaugų gavėjo (šeimos) poreikius teikti pagalbą kasdienio gyvenimo veikloje: padėti tvarkytis buityje ir namų ruošoje (tvarkyti kambarius, virtuvę, drabužių spintas, valyti paviršius, skalbti ir pan.), apsirūpinti maisto produktais ir ruošti maistą, rūpintis asmens higiena, užsiimti mėgstama veikla ir pan., taip skatinant paslaugų gavėją (šeimą) būti savarankišku (-a);
 2. Teikti pagalbą sunkumų patiriančiam paslaugų gavėjui (šeimai) rūpinantis vaikais nuo gimimo, užtikrinant jų saugumą, poreikių tenkinimą, ruošiant maistą ir maitinant, užtikrinant higieną, parenkant tinkamą aprangą, aprengiant, bendraujant, žaidžiant ir pan.;
 3. Bendrauti ir bendradarbiauti su asmenimis iš socialinių paslaugų gavėjo socialinės aplinkos;
 4. Dalyvauti sudarant, peržiūrint individualios pagalbos paslaugų gavėjui (šeimai) planą, vykdyti socialinio darbuotojo ir (ar) jį kuruojančio darbuotojo pavedimus, siekiant įgyvendinti individualios pagalbos paslaugų gavėjui (šeimai) planą.
 5. Dalyvauti atvejo nagrinėjimo posėdžiuose, teikti informaciją apie situaciją šeimoje ir šeimai teiktą pagalbą
Darbo užmokestis Užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 d. įstatymu Nr. XIII-198 nustatyta tvarka. Darbo užmokestis nuo 1176,50 eurų neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo profesinio darbo patirties (metais) Sudaroma neterminuota darbo sutartis 1 etatu.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas;
 2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
 3. Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pažyma dėl Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami: siunčiant registruotu laišku: Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38 D, Kaunas, arba el. p. [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai TTelefonai pasiteiravimui: tel. 860302976, el. p.: [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022-12-21 (įskaitytinai)

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.