Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinis darbuotojas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38 D, Kaunas
Reikalavimai
 • Turėti aukštąjį socialinio darbo ar socialinės pedagogikos išsilavinimą.
 • Turėti teorinių socialinio darbo žinių, išmanyti Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, žinoti socialinių paslaugų sritį reglamentuojančius teisės aktus, gebėti tiksliai vertinti žmogaus socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jų aplinka, gebėti parinkti tinkamus socialinio darbo metodus, turėti organizacinius sugebėjimus.
 • Mokėti analizuoti dokumentus, rengti ataskaitas, mokėti dirbti kompiuteriu, išmanyti raštvedybos taisykles, pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tolerancija, geranoriškumas, atsakingumas, kūrybiškumas bei iniciatyvumas. Socialinio darbo patirtis būtų privalumas.
Funkcijos
 • Vertinti socialinę riziką patiriančių šeimų (toliau – šeima) socialinę situaciją.
 • Nustatyti šeimų socialinių paslaugų poreikį ir inicijuoti jų teikimą.
 • Planuoti ir teikti socialines paslaugas šeimoms.
 • Ugdyti šeimos narių socialinius, kasdienio gyvenimo, darbinius įgūdžius, skatinant glaudesnį santykį su socialine aplinka.
 • Vertinti šeimai teikiamų socialinių paslaugų veiksmingumą ir efektyvumą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nuo 1678,28  Eur. Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją.

Galimybė įgyti socialinio darbo patirties, tobulinti savo įgūdžius.

Sudaroma 1,0 etatu terminuota darbo sutartis (1 darbo vieta).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Gyvenimo aprašymas, rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai;
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija;
 • Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pažyma dėl Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami: siunčiant registruotu laišku: Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38 D, Kaunas, arba el. p. [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui: tel. 8603 02 976, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2024-04-12

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.