Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Užimtumo specialistas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centro Dainavos dienos globos centras senatvės amžiaus sulaukusiems asmenims, kuriems yra nustatytas visiškas ar dalinis nesavarankiškumas (tarp jų ir asmenims turintiems visišką negalią), Partizanų g. 38 D, Kaunas
Reikalavimai
 • Turėti aukštąjį socialinio darbo išsilavinimą.
 • Turėti teorinių socialinio darbo žinių apie Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, žinoti socialinių paslaugų sritį reglamentuojančius teisės aktus, praktinius socialinio darbo įgūdžius ir gebėti tiksliai vertinti žmogaus socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jo aplinka, turėti organizacinius sugebėjimus.
 • Mokėti analizuoti, rengti ataskaitas, mokėti dirbti kompiuteriu, išmanyti raštvedybos taisykles, pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tolerancija, geranoriškumas, atsakingumas, kūrybiškumas bei iniciatyvumas. Socialinio darbo patirtis būtų privalumas
Funkcijos
 • Teikti bendrąsias (informavimo, konsultavimo ir tarpininkavimo) socialines paslaugas.
 • Planuoti ir organizuoti socialinių paslaugų gavėjų turiningą užimtumą ir laisvalaikį, skatinti siekti optimalaus savarankiškumo bei formuoti darbinės veiklos įgūdžius.
 • Turėti žinių apie medžiagų, skirtų darbo veiklai, savybes: dažų, pigmentų, molio, glazūros, įvairių kitų medžiagų, skirtų darbui, saugaus naudojimo ir saugojimo taisykles.
 • Organizuoti renginius ir ekskursijas.
 • Tvarkingai pildyti vidaus dokumentus.
 • Teikti siūlymus dėl teikiamų socialinių paslaugų organizavimo ir vykdymo tvarkos bei paslaugų kokybės gerinimo
Darbo užmokestis

Darbo užmokestis apskaičiuojamas Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo 2017 m. sausio 17 d. įstatymo Nr. XIII-198 nustatyta tvarka.

Sudaroma neterminuota darbo sutartis.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Gyvenimo aprašymas, rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami asmeniškai (Partizanų g. 38 D, Kaunas, kabineto Nr. 23) arba siunčiami registruotu laišku Partizanų g. 38 D , Kaunas ar el.p.:[email protected], [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 242506; (8 37) 242503; el.p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2017-08-18

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.