Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinis darbuotojas
Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38 D, Kaunas
Reikalavimai

1. Turėti socialinio darbo išsilavinimą.

2. Turėti teorinių socialinio darbo žinių apie Lietuvos socialinės apsaugos sistemą;

3. Turėti praktinius socialinio darbo vadybos įgūdžius ir gebėti tiksliai vertinti asmens (šeimos) socialinę situaciją, bendrauti su žmonėmis ir jų aplinka, turėti organizacinius sugebėjimus.

4. Turėti kompiuterinio raštingumo (mokėti dirbti Microsoft Office, Excel programiniu paketu), naudojimosi moderniomis ryšių ir informacijos rengimo, saugojimo, paieškos, perdavimo priemonėmis įgūdžių.

5. Būti susipažinus su socialinių paslaugų sritį reglamentuojančiais teisės aktais:
Socialinių paslaugų įstatymu, Socialinių paslaugų katalogu, Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir skyrimo Kauno mieste tvarkos aprašu ir kt. teisiniais aktais.

6. Socialinio darbo patirtis būtų privalumas.

Funkcijos
 1. Informuoti ir konsultuoti asmenis socialinės priežiūros paslaugų gavimo, organizavimo ir teikimo klausimais.
 2. Rengti ir analizuoti informaciją apie paslaugų gavėjų poreikius socialinių paslaugų teikimui, individualių pagalbos planų sudarymas.
 3. Organizuoti paslaugų gavėjams socialinės priežiūros (pagalbos į namus) paslaugų teikimą.
 4. Konsultuoti lankomosios priežiūros darbuotojus, teikiant paslaugų gavėjams socialines paslaugas, kontroliuoti jų atliekamas funkcijas, sudaryti darbo grafikus.
 5. Pildyti pagalbos į namus teikimui reikalingus dokumentų registracijos žurnalus, formuoti paslaugų gavėjų bylas.
 6. Organizuoti paslaugų gavėjų asmeninių, buitinių, socialinių bei kitų problemų sprendimą pasitelkiant kitas organizacijas/ savanorius.
 7. Bendrauti/ bendradarbiauti su paslaugų gavėjų artimaisiais, globėjais ar rūpintojais pasikeitus paslaugų gavėjų sveikatos būklei.
 8. Užtikrinti tinkamą asmens duomenų apsaugą, teikiant ir gaunat informaciją apie paslaugų gavėjus, tvarkant paslaugų teikimo dokumentus ir juos saugant.
Darbo užmokestis

Užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 d. įstatymu Nr. XIII-198 nustatyta tvarka, atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinę kategoriją, darbo krūvį ir veiklos sudėtingumą.

Darbo užmokestis nuo 1150,50 Eur neatskaičius mokesčių. Galimybė įgyti socialinio darbo patirties, tobulinti savo įgūdžius.

Sudaroma 1,0 etatu terminuota darbo sutartis (1 darbo vieta).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Gyvenimo aprašymas.
 2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Gali būti pateikiamos rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimų kopijos.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai pateikiami siunčiant registruotu laišku Partizanų g. 38 D, Kaunas ar el.p.: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui: (8 37) 242503; mob tel. 867464210, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2021-07-23 (įskaitytinai)

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.