Įstaigos pavadinimas Kauno miesto socialinių paslaugų centras
Pareigos Socialinio darbuotojo padėjėjas (a)

Pareigybės lygis – C

Darbo vieta Kauno miesto socialinių paslaugų centras, Partizanų g. 38 D, Kaunas
Reikalavimai Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:

1. Turėti ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir būti įgijęs socialinio darbuotojo padėjėjo profesinę kvalifikaciją;

2 Būti susipažinęs su socialinę veiklą reglamentuojančiais Lietuvos Respublikos įstatymais bei kitais norminiais aktais;

3. Gebėti bendrauti su senyvo amžiaus ir neįgaliaisiais asmenimis bei dirbti komandoje;

4. Laikytis profesinės etikos reikalavimų, būti tolerantiškas, geranoriškas, atsakingas, iniciatyvus, pareigingas;

5. Laikytis konfidencialumo principo su asmens duomenimis susijusią informaciją, išskyrus tuos atvejus, kuriuos numato įstatymai.

Funkcijos Teikti dienos socialinės globos (maisto pirkimo ir pagaminimas, pagalba valgant, asmens higienos paslaugas, pagalba buityje ir namų ruošoje, ūkio darbai it kt.) asmens namuose paslaugas suaugusiems asmenims ir senyvo amžiaus asmenims su sunkia negalia, pagal Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus socialinio darbuotojo sudarytą grafiką ir individualų globos planą.
Darbo užmokestis Užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 d. įstatymu Nr. XIII-198 nustatyta tvarka., atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinę kategoriją, darbo krūvį ir veiklos sudėtingumą.

Darbo užmokestis nuo 1105,91 Eur. pareiginės algos neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo profesinio

darbo patirties (metais) bei priemokos iki 30 proc. Galimybę įgyti socialinio darbo patirties, tobulinti savo įgūdžius. Sudaroma 1 etatu neterminuota darbo sutartis (2 darbo vietos).

Dokumentai, kurie turi būti pateikti 1.Gyvenimo aprašymas, rekomendacijos, kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

2. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai  siunčiami registruotu laišku Partizanų g. 38 D , Kaunas, arba el. p, [email protected].
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonai pasiteiravimui:  mob. tel. 867464210, el. p: [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022-05-23 (įskaitytinai)

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.