Įstaigos pavadinimas Kauno Milikonių progimnazija
Pareigos Pailgintos dienos grupės auklėtoja(-as).
Darbo vieta Kauno Milikonių progimnazija nuo 2023 m. rugsėjo 1 d.
Reikalavimai
  1. Aukštasis universitetinis pedagoginis išsilavinimas.
  2. Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti, dirbti komandoje, savarankiškai priimti sprendimus.
  3. Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 (2021 m. gruodžio 2 d. galiojančia suvestine redakcija) patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“).
Funkcijos Vaikų užimtumo organizavimas nuo 12.00 val. iki 18.00 val.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginio darbo stažą (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,00 bazinio dydžio).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę ir išsilavinimą patvirtinančių dokumento kopijos.
  3. Gyvenimo aprašymas (CV).
  4. Motyvacinis laiškas (pageidaujama).
Dokumentu priėmimo vieta Kauno Milikonių progimnazijos raštinė, Baltijos g. 30, Kaunas.

Dokumentus nuskenuotus, nufotografuotus galima atsiųsti el. p. [email protected] iki 2023 m. rugsėjo 11 d. 1700 val.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. Nr. (8 37) 377524, (8 37) 377102,

el. p. [email protected]

Dokumentu priėmimo terminas Pretendentai, atitinkantys kvalifikacinius ir kt. reikalavimus, laiku atsiuntę dokumentus, bus kviečiami individualiam pokalbiui asmeniškai 2023 m. rugsėjo 15 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.