Įstaigos pavadinimas Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras
Pareigos Socialinio darbuotojo padėjėjas
Darbo vieta Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, Socialinių paslaugų žmonėms su proto negalia skyrius, Pabiržės g. 26, Kaunas
Reikalavimai Socialinio padėjėjas turi turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą. Privalumas – patirtis darbe su neįgaliaisiais, seminarai, kursai ir pan. socialinio darbo srityje.
Funkcijos Atsižvelgdamas į Centro klientų negalią, galimybes bei gydytojų rekomendacijas, teikia kineziterapijos paslaugas.
Darbo užmokestis Koeficientas 10,5
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas (būtinai nurodyti kontaktinius duomenis), motyvacinis laiškas.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, Danų g. 15 A, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras, Danų g. 15 A, Kaunas, tel./fax. 8 37 490415
Dokumentų priėmimo terminas 2015 10 12

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.