Įstaigos pavadinimas Kauno „Nemuno“ mokykla
Pareigos Mokytojo padėjėjas (0,5 etatas)
Darbo vieta Kauno „Nemuno“ mokykla
Reikalavimai Mokytojo padėjėjas turi būti įgijęs vidurinį išsilavinimą, mokėti valstybinę lietuvių kalbą. Gebėti bendrauti su vaikais ir jų tėvais, (globėjais, rūpintojais), auklėtoju ir kitais specialistais.
Funkcijos Dirbti pradinėse klasėse nuo 8.00 iki 12.00 val.
Darbo užmokestis 475 eurų
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
 • Gyvenimo aprašymą;
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami elektroniniu paštu: [email protected] arba siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 44 19
Dokumentų priėmimo terminas 2022-08-22

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.