Įstaigos pavadinimas Kauno „Nemuno“ mokykla
Pareigos ikimokyklinio ugdymo grupės logopedas

(0,5 etatas)

Darbo vieta Kauno „Nemuno“ mokyklos ikimokyklinis skyrius
Reikalavimai Darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios

Būti įgijusiam logopedo kvalifikacinę kategoriją ir kompetencijas, numatytas Reikalavimuose mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms, patvirtintoms Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2007 m. kovo 29 d. įsakymu Nr. ISAK- 555 ,,Dėl Reikalavimų mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms patvirtinimo“; Mokėti valstybinę kalbą pagal trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, nustatytą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“; Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymu, Vaiko teisių konvencija, saugos ir sveikatos darbe, higienos ir sanitarijos normomis bei taisyklėmis; Logopedas turi būti pasitikrinęs sveikatą, išklausęs privalomojo higienos įgūdžių mokymo bendrąją ir specialiąją programą.

Išsilavinimas – Aukštasis universitetinis

Kalbos – Lietuvių kalba

Funkcijas Specialiosios švietimo pagalbos vaikams, turintiems kalbos ir kalbėjimo sutrikimų, teikimas.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į  darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.

Darbo užmokestis – 700 eurų.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

Gyvenimo aprašymą;

Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją..

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453  arba elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 44 19
Dokumentų priėmimo terminas 2022-08-19

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.