Įstaigos pavadinimas Kauno Panemunės pradinė mokykla
Pareigos
Tarptautinio Bakalaureato pradinio ugdymo programos (IB PYP) koordinatorius (-ė).

0,5 etato. Neterminuota darbo sutartis nuo 2022-09-01

Darbo vieta Kauno Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, LT-45432 Kaunas
Reikalavimai  

Reikalavimai:

·     Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ar jam prilygintą išsilavinimą.

·       Turėti pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 3 metų pedagoginio darbo stažą arba magistro laipsnį, pedagogo kvalifikaciją ir ne mažesnį kaip 2 metų pedagoginio darbo stažą.

·       Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti teisės aktais nustatytų valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų reikalavimus.

·       Ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu (pagal Bendruosiuose Europos kalbų matmenyse nustatytą ir apibūdintą šešių kalbos mokėjimo lygių sistemą) mokėti  anglų, ir pageidautina dar vieną iš Europos Sąjungos darbo kalbų (prancūzų ar ispanų).

·       Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis – turėti geras kompiuterinio raštingumo žinias ir įgūdžius dirbant ,,MS Office“ programomis.

·       Išmanyti mokyklos veiklos organizavimą, ugdymo procesą reglamentuojančius dokumentus, mokyklos tikslus ir uždavinius, darbo teisinius santykius, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai, Lietuvos Respublikos darbo kodeksas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, raštvedybą.

·       Išmanyti Tarptautinio bakalaureato filosofiją, ugdymo turinio planavimą ir visuminio ugdymo principus. Pageidautina turėti tokio darbo patirtį.

Būti pareigingam, darbščiam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu, gebėjimu dirbti komandoje, gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo pavaldžių darbuotojų darbą, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, gebėti savarankiškai vykdyti TB PUP (IB PYP) pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas.

Funkcijos
Funkcijos:

·      vykdo reikalingą komunikaciją su TBO atstovais. Yra tarpininkas tarp Tarptautinio Bakalaureato organizacijos (toliau – TBO) ir mokyklos;

·       organizuoja ir koordinuoja Tarptautinio Bakalaureato (toliau – TB) programos – PYP procesus mokykloje, rengia ir vykdo TB ugdymo planų priežiūrą, taikant visuminio ugdymo principus.

·       inicijuoja naujų mokymo(si) technologijų ir strategijų diegimą, koordinuoja TB programos parengimą ir įgyvendinimą pradinio ugdymo koncentruose bei domisi TBO pateikiamais dokumentų ir reikalavimų atnaujinimais;

·       užtikrina integruoto visuminio ugdymo proceso įgyvendinimą, teikia metodinę pagalbą mokiniams ir mokytojams, rengia statistinių duomenų ataskaitas, teikia ir tvarko ataskaitas bei duomenis susijusius su PYP programos įgyvendinimu;

Visos funkcijos įvardintos tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programos (IB PYP) koordinatoriaus pareigybės aprašyme.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu.  Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: ≤ 7,38
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

·       Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė).

·       Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (diplomai su priedais), kiti dokumentai, patvirtinantys atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams (atestacijos pažymėjimas).

·       Gyvenimo aprašymas (CV).

·       Pažyma apie darbo stažą.

·       Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.

·       Sveikatos pažymėjimas (Forma 048/a).

·       Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programos pažymėjimas.

·       Privalomojo higienos įgūdžių mokymo programos pažymėjimas.

·       Santuokos liudijimas (jei diplomas išduotas kita pavarde).

 

Dokumentų priėmimo vieta el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai: 8-694-53983 arba

el. paštu [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas: iki 2022-08-17  15.00 val.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.