Įstaigos pavadinimas Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla
Pareigos Pradinių klasių mokytojas
Darbo vieta Šiaurės pr. 35, Kaunas, LT-49198
Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas, pradinis ugdymas, darbo patirtis.
Funkcijos IV klasės auklėtojas ir mokytojas.
Darbo užmokestis Priklauso nuo turimų išsilavinimo, kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas pretenduoti į pareigas, gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas, rekomendacija iš buvusios darbovietės, asmens tapatybę, išsilavinimą ir mokytojo kvalifikacinę kategoriją patvirtinančių dokumentų kopijos.
Dokumentų priėmimo vieta Pageidaujama gauti dokumentus elektroniniu paštu: [email protected], pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, asmeniškai bus informuojami ir pakviečiami pokalbiui Šiaurės pr. 35, Kaunas, LT-49198.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Direktorė Lida Keršienė, tel.(8-37) 312 038
Dokumentų priėmimo terminas 2016 m. rugpjūčio 16 d. – 2016 m. rugpjūčio 26 d. 16.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.