Įstaigos pavadinimas Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla
Pareigos Valytojas (a) 1 etatas
Darbo vieta Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla, Šiaurės per. 35, Kaunas
Reikalavimai būti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus, pareigingas, darbštus ir tvarkingas, išmanyti patalpų priežiūros, valymo atlikimo tvarką, sanitarijos reikalavimus, dezinfekcijos ir plovimo priemonių paskirtį, ir koncentraciją, plovimo darbų eiliškumą; mokėti naudotis darbo įrankiais, cheminėmis valymo priemonėmis
Funkcijos Funkcijos: kokybiškai, nustatytu laiku atlieka pavestą darbą; šluoja, plauna, valo mokyklos patalpas; plauna priskirtų patalpų grindis; išvalo kilimus, minkštus baldus dulkių siurbliu; nuvalo drėgnu skuduru grindų apvadus ir laiptų turėklus; išneša šiukšles iš patalpų; nušluosto dulkes nuo darbo stalų, spintų, lentynų ir kitų baldų, durų blokų, palangių; valo ir dezinfekuoja san. mazgus, tualetus, rūbines, kitas bendro naudojimo vietas. tikrina, kad būtų išjungti elektros prietaisai, uždarinėti langai, užrakintos durys, tvarkinga ir veikianti signalizacijos sistema; užsuka vandentiekio čiaupus, užrakina pastato duris ir įjungia pastato signalizaciją; informuoja ūkio dalies vedėją apie pastebėtus elektros, santechnikos, signalizacijos sutrikimus, gedimus, trūkstamas valymo priemones; rengia mokinių atostogų metu sanitarines dienas priskirtuose valomuose plotuose; valytojai vieni kitus pavaduoja nedarbingumo, atostogų laikotarpiu; vykdo kitus su mokyklos veikla susijusius nenuolatinio pobūdžio direktoriaus nurodymus.
Darbo užmokestis MMA
Dokumentai, kurie turi būti pateikti

Prašymas,

gyvenimo aprašymas,

sveikatos pasas,

sodros pažymėjimo kopija (jeigu dirbantis).

Dokumentų priėmimo vieta

Reikiamus dokumentus siųsti el. pašto adresu [email protected]  arba pateikti asmeniškai mokyklos raštinėje ( Šiaurės pr. 35, Kaunas; tel.: 8 37 312038).

 

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

Šiaurės pr. 35, Kaunas

Tel.: 8 37 312038

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2019-12-02

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.