Įstaigos pavadinimas Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla
Pareigos Ūkio darbuotojas
Darbo vieta Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla, Šiaurės pr. 35, Kaunas
Reikalavimai Būtinas ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta profesinė kvalifikacija. Išmanyti pastatų technines savybes. Darbui naudojamos technikos ir kito inventoriaus priežiūros reikalavimus, jų naudojimo taisykles, gedimo nustatymo ir šalinimo metodus. Mokėti dirbti su įrenginiais (sodo ir buities technika).
Funkcijos Darbas pradinėje mokykloje. Statinių remonto pagalbiniai darbai.
Darbo užmokestis Preliminarus mėnesinis darbo užmokestis: 547,50 EUR. Nepilnas darbo laikas. Per savaitę: 30 val. 0,75 et
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas,

gyvenimo aprašymas,

asmens dokumentas

Dokumentų priėmimo vieta Reikiamus dokumentus siųsti el. pašto adresu [email protected]  arba pateikti asmeniškai mokyklos raštinėje ( Šiaurės pr. 35, Kaunas; tel.: 8 37 312038).

 

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

Šiaurės pr. 35, Kaunas

Tel.: 8 37 312038

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022-08-25

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.