Įstaigos pavadinimas Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba
Pareigos Ugdymo įstaigų konsultavimo skyriaus socialinis pedagogas
Darbo vieta Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba Ugdymo įstaigų konsultavimo skyrius
Reikalavimai Socialinis pedagogas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
 1. Įgijęs aukštąjį išsilavinimą ir socialinio pedagogo kvalifikaciją arba teisės aktų nustatyta tvarka prilygintą aukštojo mokslo išsilavinimą.
 2. Turėti ne mažesnę kaip trejų metų socialinio pedagogo darbo patirtį ugdymo įstaigoje.
 3. Išmanyti vaiko raidos ypatumus, socialinės pedagoginės pagalbos teikimo principus, formas, vaikų socialinių pedagoginių problemų atpažinimo ir prevencijos klausimus.
 4. Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius socialinės pedagoginės pagalbos teikimą bei specialųjį ugdymą.
 5. Išmanyti Lietuvos Respublikos socialinės pedagoginės pagalbos ir specialiojo ugdymo sistemą.
 6. Gebėti vertinti teikiamos mokiniui (vaikui) ugdymo įstaigoje socialinės pedagoginės pagalbos kokybę, rengti prevencines programas ir projektus.
 7. Mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: „MS Word“, „MS Excel“, „MS Outlook“, „MS Power Point“, mokėti analizuoti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.
Funkcijos Šias pareigas einantis socialinis pedagogas atlieka tokias funkcijas:
 1. Teikia metodinę pagalbą ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijoms, mokytojams, specialistams mokinio (vaiko) pažinimo, socialinių aplinkos veiksnių gerinimo ir organizavimo klausimais, skleidžia ir diegia socialinio ugdymo naujoves.
 2. Atlieka socialinio ugdymo šviečiamąjį informacinį darbą ir formuoja mokyklos bendruomenės ir visuomenės teigiamą požiūrį į socialinių, asmenybės ir ugdymosi sunkumų turinčių mokinių (vaikų) ugdymą kartu su bendraamžiais.
 3. Inicijuoja, rengia ir įgyvendina prevencijos ir kitas programas, padedančias veiksmingiau ugdyti socialinių, asmenybės ir ugdymosi sunkumų turinčius mokinius (vaikus), išvengti socialinių, asmenybės ir ugdymosi sunkumų ar jas spręsti.
 4. Konsultuoja ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijų narius, mokytojus, pagalbos mokiniui specialistus, įvairių ugdymosi poreikių, socialinių, asmenybės ir ugdymosi, socialinės pedagoginės pagalbos teikimo, ugdymo organizavimo klausimais.
 5. Kaupia informaciją, reikalingą konsultuojamų ugdymo įstaigų įvairių poreikių mokinių (vaikų) sunkumams spręsti, bendradarbiaudamas su mokyklos bendruomene, o esant būtinybei – su kitomis institucijomis.
 6. Rengia metodines rekomendacijas socialinių pedagoginių problemų prevencijos, rizikos grupės mokinių ugdymo, bei socialinės pedagoginės pagalbos teikimo klausimais.
 7. Vykdo Koordinuotai teikiamų paslaugų koordinavimą, parengia Koordinuotai teikiamų paslaugų teikimo planą, bendradarbiauja su suinteresuotais asmenims ar institucijomis, siekiant vaiko gerovės.
 8. Esant poreikiui, vykdo savivaldybės socialinių pedagogų metodinę ir koordinacinę veiklą.
 9. Tvarko ir pildo savo darbo dokumentus.
 10. Vykdo Tarnybos vadovo nurodymus Vidaus kontrolės politikos įgyvendinimo srityje.
 11. Vykdo kitus su Tarnybos funkcijomis susijusius, skyriaus vadovo pavestus nenuolatinio pobūdžio pavedimus.
Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – nuo 7,44 iki 10,45, priklausomai nuo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas dėl veiklos sudėtingumo didinamas vadovaujantis galiojančiais teisės aktais.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 • Motyvacinis laiškas (pageidautina).
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 • Gyvenimo aprašymas (CV).
Dokumentų priėmimo vieta el.p. [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai  +37061146358

 

Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas iki 2022-04-10

Konkursui pateikti asmens dokumentai po konkurso sunaikinami, netvarkomi ir nesaugomi.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai bus informuoti telefonu arba elektroniniu paštu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.