Įstaigos pavadinimas Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba
Pareigos Pedagoginio  konsultavimo skyriaus specialusis pedagogas
Darbo vieta

Kauno pedagoginė psichologinė tarnyba

Pedagoginio  konsultavimo skyrius

Reikalavimai
 1. Įgytas specialusis pedagoginis aukštasis išsilavinimas, magistro laipsnis arba 5 metų nuosekliųjų universitetinių studijų diplomas;
 2. Ne mažesnė kaip penkerių metų darbo su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais patirtis;
 3. Mokymosi pasiekimų lygio, pažinimo procesų, mokslumo, mokymosi motyvacijos ir imlumo pedagoginei pagalbai įvertinimo kompetencijos;
 4. Dalykinio bendravimo ir darbo komandoje kompetencijos.
Funkcijos

Šias pareigas einantis specialusis pedagogas atlieka tokias funkcijas:

1. Įvertina mokinių (vaikų) pažinimo procesų funkcionavimo  ir/ar mokymosi pasiekimų lygį, mokslumo ir mokymosi motyvacijos lygį, pedagoginės pagalbos poreikį ir mokinio imlumą pagalbai Tarnyboje,  ar, esant žymiai ribotam mokinio (vaiko) mobilumui dėl ligos ar patologinės būklės – mokinio (vaiko) namuose, prireikus skiria specialųjį ugdymą.

2. Siūlo ugdymo formą, būdus ir metodus, prireikus rekomenduoja teikti specialiąją pedagoginę  bei specialiąją pagalbą mokiniams (vaikams), kuriems nustatyti specifiniai mokymosi sutrikimai, rekomenduoja tinkamiausius mokinio poreikiams ugdymo formas ir būdus, rekomenduoja mokiniui mokyklą.

3. Konsultuoja specifinius mokymosi  sutrikimus turinčius mokinius, jų tėvus (globėjus, rūpintojus), mokytojus, pagalbos mokiniui specialistus specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo, ugdymo organizavimo, specifinių mokymosi sutrikimų įveikimo arba kompensavimo klausimais.

4. Teikia metodinę pagalbą mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) specifinių mokymosi sutrikimų turinčių mokinių (vaikų) ugdymo bei jo organizavimo klausimais, skleidžia ir diegia specialiosios pedagogikos naujoves.

5. Teikia informaciją apie mokymosi sutrikimų turinčių mokinių raidos procesų ir mokymosi pasiekimų lygio, motyvacijos bei mokslumo vertinimo išvadas ir rezultatus, specialiuosius ugdymosi poreikius ir jų tenkinimą suinteresuotoms institucijoms ar asmenims, susijusiems su mokinių (vaikų) ugdymu, gavęs tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą.

6. Rengia ir įgyvendina su specifinių mokymosi sutrikimų korekcija arba kompensavimu susijusius projektus bei programas ir/ar juose dalyvauja.

7. Rengia, tvarko ir pildo nustatytus Tarnyboje  darbo dokumentus.

8.Vykdo kitus teisėtus skyriaus vadovo pavedimus.

Darbo užmokestis

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – nuo 5,89 iki 8,28, priklausomai nuo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Specialiojo pedagogo pareigybė priskiriama A2 lygiui.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Motyvacinis laiškas (pageidautina).
 3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 4. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 5. Gyvenimo aprašymas (CV).
Dokumentų priėmimo vieta A.Mickevičiaus g. 54, Kaunas arba  el.p. [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8 37 424881, 8 37 423284
Dokumentų priėmimo terminas

2021-01-28

Atrankos pokalbio laikas-supretendentais derinams asmeniškai

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.