Įstaigos pavadinimas Kauno Petrašiūnų progimnazija
Pareigos ūkvedys
Darbo vieta Kauno Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas
Reikalavimai ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta profesinė kvalifikacija, remonto darbų, santechnikos priežiūros ir kitų ūkio darbų išmanymas.
Funkcijos Pastato ir kiemo statinių, inžinerinių sistemų, įrenginių, inventoriaus priežiūra ir remontas. Kiemo teritorijos priežiūra, kitų ūkio tvarkymo ir priežiūros srities funkcijų atlikimas.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į profesinę patirtį, gebėjimus šioje srityje (nuo 750 iki 880 Eur neatskaičius mokesčių).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
 1. Prašymas dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 4. Gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta

progimnazijos raštinė, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas arba el. paštu [email protected]

 

 

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 82 61
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2020-03-20, 14.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.