Įstaigos pavadinimas Kauno Petrašiūnų progimnazija
Pareigos bibliotekininkas (-ė) (1 pareigybė) nuo 2022 m. rugsėjo 1 d.
Darbo vieta Kauno Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas
Reikalavimai:
 1. Reikalavimai:
  1. Išsilavinimas – ne žemesnis kaip aukštesnysis.
  2. Išmanyti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius: bibliotekos veiklą ir jai keliamus metodinius reikalavimus; biudžetinės įstaigos ūkinę veiklą, viešuosius pirkimus, turto valdymą bei kitus teisės aktus, susijusius su nustatytų funkcijų vykdymu.
  3. Žinoti ir išmanyti dokumentų rengimo, valdymo ir apskaitos taisykles. Sugebėti savarankiškai valdyti, sisteminti, analizuoti informaciją, dokumentus, rengti ataskaitas, planuoti bibliotekos veiklą.
  4. Turėti darbo kompiuteriu, biuro įranga įgūdžius ir patirtį.
Funkcijos
 1. Funkcijos: organizuoti progimnazijos bibliotekos darbą, komplektuoti spaudinių ir kitų dokumentų fondą; padėti progimnazijos darbuotojams ir mokiniams įgyvendinti ugdymo(si) tikslus; formuoti biblioteką kaip atvirą švietimo ir informacijos centrą, mokymo ir mokymosi vietą su informacine bei technine baze; organizuoti ir vykdyti vadovėlių, mokymo priemonių ir literatūros viešuosius pirkimus, atlikti kitas bibliotekos veiklos srities funkcijas.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis: Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 6,5 – 8,5 atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį (metais).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Gyvenimo aprašymas.
 4. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 5. Buvusių darboviečių rekomendacijos (pageidautina).
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentų priėmimo vieta: progimnazijos raštinė, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas arba

el. paštu [email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 57 48,

https://petrasiunai.kaunas.lm.lt/, el. paštu [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Dokumentų priėmimo terminas: 2022-08-30      14.00 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.