Įstaigos pavadinimas Kauno Petrašiūnų progimnazija
Pareigos bibliotekos vedėjas
Darbo vieta Kauno Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas
Reikalavimai aukštasis išsilavinimas, gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis ir jas taikyti savo darbe.
Funkcijos organizuoti progimnazijos bibliotekos darbą, kaupti spaudinių ir kitų dokumentų fondą, padėti progimnazijos darbuotojams ir mokiniams įgyvendinti ugdymo(si) tikslus, formuoti biblioteką kaip atvirą švietimo ir informacijos centrą, mokymo ir mokymosi vietą su modernia informacine bei technine baze.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į išsilavinimą, profesinį stažą.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
 1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 4. Gyvenimo aprašymas.
 5. Buvusių darboviečių rekomendacijos (pageidautina).
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Petrašiūnų progimnazijos raštinė adresu M. Gimbutienės g. 9, Kaunas arba savo gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 45 57 48
Dokumentų priėmimo terminas 2017-03-27    15.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.