Įstaigos pavadinimas Kauno Pilėnų progimnazija
Pareigos Fizikos mokytojas(-a)
Darbo vieta Kauno Pilėnų progimnazija, Šiaurės pr. 73
Reikalavimai
  • Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus (suvestinė redakcija nuo 2022-04-22).
Funkcijos        1.Fizikos ir gamtos mokymas 5-8  klasėse, atliekant fizikos mokytojo pareigybės aprašyme numatytas funkcijas
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu. Atsižvelgiant į pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją, numatomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 7,99–9,28.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje
  2. Gyvenimo aprašymas (CV).
  3. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumento (pasas, asmens tapatybės kortelė) kopija
  4. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento (diplomai su priedais) kopija
  5. Pageidautina turėti rekomendacijas iš ankstesnės darbovietės
Dokumentu priėmimo vieta Šiaurės pr. 73, Kaunas, raštinėje (101 kab.). Nuskanuotus dokumentus galima teikti ir el. paštu [email protected]

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis, kuris vyks 2022 m. gegužės 24 d.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kauno Pilėnų progimnazijos raštinė nuo 8.00 iki 15.00 val.

Tel. (8 37) 38 65 84, +370 683 69038

El. paštas:  [email protected]

Dokumentu priėmimo terminas Dokumentai teikiami iki  2022 m. gegužės 17 d. 12 val.

Neįvykus atrankai, terminas bus pratęstas.

Tik atrinkti kandidatai bus kviečiami individualiam pokalbiui.

    Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.