Įstaigos pavadinimas Kauno Prano Daunio ugdymo centras
Pareigos Pradinių klasių mokytojas
Darbo vieta Kauno Prano Daunio ugdymo centras, Taikos pr. 6A, Kaunas
Reikalavimai
  • Aukštasis universitetinis arba jam prilygstantis išsilavinimas, pedagogo kvalifikacija, specialiosios pedagogikos ir specialiosios psichologijos kvalifikacijos kursų pažymėjimas 60 val.
Funkcijos
  • Darbas su pradinių klasių specialiųjų poreikių turinčiais mokiniais
Darbo užmokestis Pagal  Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą 2017 m. sausio 17 d. įstatymą Nr. XIII-198. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas: 8,11-11,39.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Gyvenimo aprašymas (CV), aukštojo mokslo diplomo (arba kito dokumento apie įgytą išsilavinimą) kopija, paso arba asmens tapatybės kortelės kopija, pedagogo kvalifikacijos pažymėjimo kopija, pažyma apie pedagoginį darbo stažą, asmens medicininė knygelė, higienos įgūdžių pažymėjimas, pirmosios med. pagalbos pažymėjimas.
Dokumentų priėmimo vieta Taikos pr. 6A, Kaunas

[email protected]

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37) 331824,

[email protected]

Dokumentų priėmimo terminas 2023-08-28 17 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.