ble-wrap striped=”true”]

Įstaigos pavadinimas Kauno Rokų gimnazija
Pareigos Raštinės vedėjas(a) (1 etatas). Įdarbinama nuo 2019-01-02
Darbo vieta Kauno Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas
Reikalavimai

Ne žemesnis kaip aukštesnysis arba iki 1995 metų įgytas spec. vidurinis išsilavinimas;

Išmanyti dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisykles, elektroninių dokumentų valdymo taisykles ir gebėti jas taikyti praktiškai;

Mokėti laisvai naudotis šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis;

Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, būti pareigingas, atidus, komunikabilus, gebėti greitai orientuotis įvairiose situacijose;

Mokėti kaupti, sisteminti informaciją, dirbti komandoje.

Funkcijos Korespondencijos tvarkymas; įstaigos dokumentų rengimas, spausdinimas ir kopijavimas; bendravimas su lankytojais, informacijos suteikimas; darbas su dokumentų valdymo sistema „Kontora“, personalo valdymo sistema „Personalas“, elektroninio mokinio pažymėjimo personalizavimo sistema, prašymų priimti mokytis padavimo sistema; mokyklos darbuotojų duomenų, dokumentų ir asmens bylų tvarkymas; bylų tvarkymas, paruošimas archyviniam saugojimui.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu (2017-01-17 Nr. XIII-198, 3 priedas). Atlyginimo dydis nustatomas atsižvelgiant į turimą išsilavinimą ir darbo stažą.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;
 • Gyvenimo aprašymas (CV);
 • Galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Dokumentų priėmimo vieta

Kauno Rokų gimnazijos raštinė, Vijūnų g. 2.

Pretendentai dokumentus siunčia elektroniniu paštu (arba paštu, ar pristato asmeniškai).

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

(8  37) 43 60 36

El. paštas   [email protected]

Tinklapis   http://www.rokai.kaunas.lm.lt

Dokumentų priėmimo terminas

Iki 2018 m. gruodžio 19 d. 12.00 val.

Atrankos pokalbis planuojamas 2018 m. gruodžio 20 d. Tik į pokalbį pakviesti pretendentai bus informuoti telefonu arba elektroniniu paštu.

[/table-wrap]

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.