Įstaigos pavadinimas Kauno ,,Ryto“ pradinė mokykla
Pareigos Logopedas (0,5 etato), specialusis pedagogas (0,25 etato) (nuo 2022-09-01, neterminuota darbo sutartis, darbo krūvis 0,75 etato)
Darbo vieta Kauno ,,Ryto“ pradinė mokykla, Šarkuvos g. 29, Kaunas
Reikalavimai
 • Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.
 • Specialiosios pedagogikos  kvalifikacinis laipsnis.
 • Mokėti lietuvių kalbą pagal Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos įstatymo nustatytus reikalavimus.
 • Gebėti bendrauti, bendradarbiauti, dirbti komandoje, savarankiškai priimti sprendimus.
 • Mokėti dirbti Microsoft Office programiniu rinkiniu, naudotis šiuolaikine kopijavimo ir kita organizacine technika.
Funkcijos
 • Įvertina mokinių kalbos raidos ypatumus, kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, mokinių specialiuosius poreikius, teikia logopedinę ir specialiąją pagalbą.
 • Veda individualias, pogrupines, grupines specialiąsias pratybas.
 • Bendradarbiauja su mokytojais, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), kitais ugdymo proceso dalyviais, Kauno pedagogine psichologine tarnyba, socialiniais partneriais, prireikus, kitų įstaigų, kurių veikla susijusi su vaiko sveikatos stiprinimu ir vaiko gerovės kūrimu, specialistais.
 • Pataria mokytojams, kaip pritaikyti specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams mokomąją medžiagą ir mokymo priemones, pritaikyti ir individualizuoti Bendrąsias programas;
 • Teikia metodinę pagalbą mokytojams, tėvams (globėjams, rūpintojams) ir kitiems asmenims, tiesiogiai dalyvaujantiems ugdymo procese, ir juos konsultuoja specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymo klausimais.
 • Dalyvauja Vaiko gerovės komisijos veikloje.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijos narių atlygio už darbą įstatymu NR. XIII-198, atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento ribos (7,44–10,45).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
 • Gyvenimo aprašymas (CV).
 • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.
 • Pažyma apie darbo stažą.

 

(Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir, sutikrinus, grąžinami pretendentui. Pateikdami dokumentus Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant darbuotojų atranka).

Dokumentų priėmimo vieta Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos raštinė arba  elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. (8-37) 377615, (+370 68616923)
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. birželio 20 d. 12 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.