Įstaigos pavadinimas Kauno „Santaros“ gimnazija
Pareigos Meno vadovas, informacinių technologijų mokytojas
Darbo vieta Kauno „Santaros“ gimnazija
Reikalavimai Pavaduotojo neformaliam ugdymui darbo patirtis, magistro laipsnis, kūrybiška ir atsakinga asmenybė, Informacinių technologijų mokytojas metodininkas
Funkcijos Neformalaus ugdymo organizavimas ir priežiūra, renginių gimnazijoje organizavimas, darbas su mokinių savivalda . Informatikos pamokų vedimas, e-dienyno priežiūra.
Darbo užmokestis

Priklausomai nuo darbo stažo, vadybinės kategorijos, mokytojo kvalifikacijos.

Buhalterės pagal koeficientą

Dokumentai, kurie turi būti pateikti Gyvenimo aprašymas, prašymas dalyvauti konkurse
Dokumentų priėmimo vieta Kauno „Santaros“ gimnazija
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37 377539 [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2015-07-21

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.