Įstaigos pavadinimas  Kauno savivaldybės vaikų globos namai
Pareigos  Socialinis darbuotojas
Darbo vieta Bendruomeniniai namai (butai)
Reikalavimai
  • Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas, socialinio darbo kvalifikacinis laipsnis.
  • Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti su vaikais, jų užimtumo organizavimas.
Funkcijos Dirbti su vaikais individualiai ir grupėje, gebėti nustatyti vaiko poreikius, sudaryti ir pildyti dalyvaujant vaikui ISGP planą. Bendradarbiauti su vaiko šeima, savanoriškais globėjais, mokyklomis ir socialiniais partneriais. Rengti vaikus savarankiškam gyvenimui, ugdyti ir tobulinti jų socialinius įgūdžius (racionaliai naudoti savo lėšas, gaminti maistą, namų ruošos darbus ir kt.). Darbe taikyti Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas  socialinės globos normas.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į  darbo stažą ir turimą kvalifikacinę kategoriją (koeficientas nuo 7,15 iki 9,05).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Socialinio darbuotojo kvalifikaciją patvirtinantis dokumentas;
  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • Gyvenimo aprašymas;
  • Galiojanti asmens medicininė knygelė, išklausyti pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių kursai;
  • Pažyma apie darbo stažą;
  • Teistumo (neteistumo) pažyma: rengia ir išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai teikiami el. paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. nr. (8 37) 74 5530, el. p. [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022-06-10

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.