Įstaigos pavadinimas  Kauno savivaldybės vaikų globos namai
Pareigos  Socialinis darbuotojas
Darbo vieta Bendruomeniniai vaikų globos namai (butai)
Reikalavimai

Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas, socialinio darbo kvalifikacinis laipsnis.

Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti su vaikais, jų užimtumo organizavimas.

Išmanyti socialinės globos normas, patvirtintas  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2007 m. vasario 20 d. įsakymu Nr. A1-46 „Dėl socialinės globos normų aprašo patvirtinimo“.

Funkcijos Dirbti su vaikais individualiai ir grupėje, gebėti nustatyti vaiko poreikius, sudaryti ir pildyti dalyvaujant vaikui ISGP planą. Bendradarbiauti su vaiko šeima, savanoriškais globėjais, mokyklomis ir socialiniais partneriais. Rengti vaikus savarankiškam gyvenimui, ugdyti ir tobulinti jų socialinius įgūdžius (racionaliai naudoti savo lėšas, gaminti maistą, namų ruošos darbus ir kt.). Darbe taikyti socialinės globos normas, patvirtintas  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2007 m. vasario 20 d. įsakymu Nr. A1-46 „Dėl socialinės globos normų aprašo patvirtinimo“.
Darbo užmokestis Koeficientas nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į  darbo stažą ir turimą kvalifikacinę kategoriją (koeficientas nuo 6,5 iki 8,27).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Socialinio darbuotojo kvalifikaciją patvirtinantis dokumentas;
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
 • Gyvenimo aprašymas;
 • Galiojanti asmens medicininė knygelė, išklausyti pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių kursai;
 • Teistumo (neteistumo) pažyma: rengia ir išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
Dokumentų priėmimo vieta Kauno savivaldybės vaikų globos namai, Birutės g. 29 A, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai [email protected], (8 37) 74 5530
Dokumentų priėmimo terminas  Iki 2021-12-31

 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.