Įstaigos pavadinimas Kauno savivaldybės vaikų globos namai
Pareigos Socialinio darbuotojo padėjėjas
Darbo vieta Bendruomeniniai namai (butai)
Reikalavimai Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti su vaikais, jų užimtumo organizavimas.
Funkcijos Skaniai gaminti maistą vaikams, sudaryti sąlygas vaikui kartu dalyvauti kuriant higienišką aplinką – tvarkyti ir prižiūrėti savo gyvenamąjį kambarį, patalpų švarą ir tvarką, laiku organizuoti vaiko drabužių ir patalynės skalbimą, padėti socialiniams darbuotojams rengti vaikus savarankiškam gyvenimui, esant poreikiui, lydėti globotinius į neformaliojo ugdymo būrelius, mokyklas, prekybos centrus, išvykas, ekskursijas, jų metu atsakyti už vaikų saugumą.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis mokamas taikant BMA dydžio koeficientą 4,8 – 4,9 (priklauso nuo darbo stažo)
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Įgyto išsilavinimo pažymėjimas;
 • Gyvenimo aprašymas;
 • Asmens dokumentas;
 • Galiojantis sveikatos pažymėjimas;
 • Teistumo (neteistumo) pažyma; rengia ir išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno savivaldybės vaikų globos namai, Birutės g. 29 A, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai [email protected], (8 37) 74 5530
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2020-06-05

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.