Įstaigos pavadinimas Kauno Simono Daukanto progimnazija
Pareigos Psichologas (-ė)  0,5 pareigybės. Terminuota sutartis su galimybe pratęsti.
Darbo vieta Kauno Simono Daukanto progimnazija, Taikos pr. 68
Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacija (specialybė) ir ne žemesnis nei psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilyginama kvalifikacija (ne mažiau kaip 200 kreditų apimties nuosekliųjų universitetinių psichologijos krypties studijų).

Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo
kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ reikalavimus.  Gebėti teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

Gebėti inicijuoti ir dalyvauti įgyvendinant mokyklos bendruomenei aktualias psichologinių problemų prevencijos priemones;

Gebėti bendradarbiauti su mokytoju, specialiuoju pedagogu, logopedu, socialiniu pedagogu, kitais specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) bei dirbti su jais komandoje, sprendžiant mokinio problemas.

Funkcijos Teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų
ugdymosi poreikių turintiems Mokyklos ugdytiniams.
bendrauti ir bendradarbiauti su psichologinių problemų turinčiais Mokyklos ugdytiniais, jų tėvais (įtėviais, globėjais, rūpintojais), pedagogais, pedagoginių psichologinių tarnybų,
sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.
Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis.Mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, spręsti iškilusias problemas ir
konfliktus, dirbti komandoje.
Gebėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas ir kt. funkcijos  pagal psichologo pareigybės aprašymą.
Darbo užmokestis

Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu Nr. XIII-198.

Mėnesio alga mėnesinė alga nuo  455,84-539,44 Eur.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė).
 • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (diplomai su priedais) kiti dokumentai, patvirtinantys atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams (atestacijos pažymėjimas).
 • Gyvenimo aprašymas (CV).

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis 2020-01-04.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

Dokumentų priėmimo vieta

Dokumentų kopijas  siųsti el.paštu  [email protected]

Kauno Simono Daukanto progimnazijos raštinei nuo 8.00 iki 16.00 val.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Tel. (8 37) 453853

El.paštas  [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki  2021-01-29 13.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.