Įstaigos pavadinimas Kauno Simono Daukanto progimnazija
Pareigos Informacinių technologijų mokytojas(-a)
Darbo vieta Kauno Simono Daukanto progimnazija, Taikos pr. 68
Reikalavimai Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus (suvestinė redakcija nuo 2017-09-01) 
Funkcijos

Informacinių technologijų pamokų vedimas ir dalyko mokymas  6-7 kl. nuo 2021-09-01.    

Pagal pagrindinio  ugdymo  (I dalies) informacinių technologijų  mokytojo pareiginę instrukciją.

Darbo užmokestis

Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu. Taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 6,91 iki 8,12 atsižvelgiant į išsilavinimą, suteiktą kvalifikacinę kategoriją ir darbo stažą.

Nepilnas darbo krūvis  – 11 kontaktinių val. per savaitę, 0.53 etato.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas.
  • Išsilavinimą patvirtinantis dokumentas, kiti dokumentai, patvirtinantys pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams, ir šių dokumentų kopijos.
  • Gyvenimo aprašymas.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis, vyksiantis  liepos 5d. 13 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami telefonu.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentų kopijas  siųsti el.paštu [email protected]   Kauno Simono Daukanto progimnazijos raštinė nuo 9.00 iki 15.00 val.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Tel. (8 37) 453853

El.paštas  [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki  2021-07-02  12.00 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.