Įstaigos pavadinimas Kauno Simono Daukanto progimnazija
Pareigos Psichologas (-ė) 1 pareigybės.
Darbo vieta Kauno Simono Daukanto progimnazija, Taikos pr. 68
Reikalavimai Aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacija (specialybė) ir ne žemesnis nei psichologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ar jam prilyginama kvalifikacija (ne mažiau kaip 200 kreditų apimties nuosekliųjų universitetinių psichologijos krypties studijų).

Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo
kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ reikalavimus.  Gebėti teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

Gebėti inicijuoti ir dalyvauti įgyvendinant mokyklos bendruomenei aktualias psichologinių problemų prevencijos priemones;

Gebėti bendradarbiauti su mokytoju, specialiuoju pedagogu, logopedu, socialiniu pedagogu, kitais specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) bei dirbti su jais komandoje, sprendžiant mokinio problemas.

Vadovautis tarptautiniais vaikų teises ir interesus reglamentuojančiais dokumentais, Lietuvos Respublikos konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais norminiais aktais, susijusiais su jo atliekamu darbu, pareigine instrukcija ir etikos principais.

Funkcijos Teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų
ugdymosi poreikių turintiems Mokyklos ugdytiniams.

bendrauti ir bendradarbiauti su psichologinių problemų turinčiais Mokyklos ugdytiniais, jų tėvais (įtėviais, globėjais, rūpintojais), pedagogais, pedagoginių psichologinių tarnybų,
sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais.

Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis.

Mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, spręsti iškilusias problemas ir
konfliktus, dirbti komandoje.

Gebėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas ir kt. funkcijos  pagal psichologo pareigybės aprašymą.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai nuo 7,44 iki 10,45 baziniais dydžiais).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas  leisti dalyvauti atrankoje.
  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė).
  • Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai (diplomai su priedais) kiti dokumentai, patvirtinantys  atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams (atestacijos pažymėjimas).
  • Gyvenimo aprašymas (CV).
  • Pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį.
  • Pažyma apie darbo stažą.
  • Sveikatos pažymėjimas (Forma 048/a).
  • Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programos pažymėjimas, privalomojo higienos įgūdžių mokymo programos pažymėjimas.

  Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis 2022-08-22.

  Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentų kopijas  siųsti el.paštu  [email protected]  

iki 2022 m. rugpjūčio 19 d.

Kauno Simono Daukanto progimnazija, Taikos pr.68, Kaunas.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Kauno Simono Daukanto progimnazijos raštinė nuo 8.00 iki 16.00 val.

Tel. (8 37) 453853

El.paštas  [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki  2022-08-19   15.00 val.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.