Įstaigos pavadinimas Kauno Stasio Lozoraičio vidurinė mokykla
Pareigos Socialinis pedagogas (terminuota sutartis)
Darbo vieta Kauno Stasio Lozoraičio vidurinė mokykla
Reikalavimai Aukštasis universitetinis socialinio pedagogo bakalauro išsilavinimas. Nemažesnė kaip 1 metų socialinio pedagogo darbo patirtis. Atsakingumas, pareigingumas, gebėjimas dirbti su vaikais.
Funkcijos Dirbti su vaikais, tėvais, kitais specialistais, siekiant padėti vaikui adaptuotis jo aplinkoje ir įstaigos bendruomenėje, vykdyti pareiginius nuostatus.
Kurti saugią kiekvienam vaikui aplinką ugdymui.
Darbo užmokestis pagal LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintą „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašą“, atsižvelgiant į darbo stažą ir turimą kvalifikacinę kategoriją.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Išsilavinimą įrodantys aukštojo mokslo diplomai, kvalifikacinės kategorijos pažymėjimai, asmens dokumentai
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Stasio Lozoraičio vidurinės mokyklos raštinė, A. Stulginskio g. 61 arba elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai (8 37)362104 [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas 2015-08-31 10.00 val.

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.