Įstaigos pavadinimas Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Pareigos Psichologas – 0,5 etatas.
Darbo vieta Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Reikalavimai
 1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, psichologo kvalifikaciją, ne žemesnį nei psichologo magistro kvalifikacinį laipsnį ar jam prilyginamą kvalifikaciją.
 2. Gebėti teikti psichologinę pagalbą įvairių psichologinių problemų bei specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
 3. Gebėti bendradarbiauti su mokytoju, socialiniu pedagogu, kitais specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais) bei dirbti su jais komandoje, sprendžiant mokinio problemas.
 4. Vadovautis tarptautiniais vaikų teises ir interesus reglamentuojančiais dokumentais, Lietuvos Respublikos konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais norminiais aktais, susijusiais su jo atliekamu darbu, pareigine instrukcija ir etikos principais.
Funkcijos Pagal psichologo pareiginę instrukciją.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, darbo krūvį (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai nuo 7,99 iki 8,66 baziniais dydžiais).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas  leisti dalyvauti atrankoje.

Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai.

Gyvenimo aprašymas.

Kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai.

Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų priėmimo vieta Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Miško g. 1, 204 kabinetas

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu iki 2022 m. rugpjūčio 12 d. 16.00 val. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pokalbio su pretendentais, atitinkančiais reikalavimus, datą  pranešame individualiai

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Tel. (8 37) 424 172

Mob. 8 620 98 992

el. paštu: [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022 m. rugpjūčio 12 d. 16.00 val.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.