Įstaigos pavadinimas Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Pareigos Bibliotekininkas – 1 etatas.
Darbo vieta Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija  –
Reikalavimai 1. Turėti aukštąjį išsilavinimą (pageidautina atitinkantį specialybę).
2. Gebėti planuoti savo veiklą, dalyvauti gimnazijos ugdymo procese, padėti mokiniams integruotis į informacinę visuomenę, naudoti informacines technologijas.
3. Ieškoti įdomių bibliotekos darbo formų su mokytojais ir mokiniais, dirbti naudojant mokyklų informacinę sistemą MOBIS ir TAMO biblioteka.
4. Gebėti komplektuoti gimnazijos ugdymo procesui reikalingą programinę, informacinę, grožinę mokslo populiariąją, vaikų metodinę literatūrą.
5. Sudaryti ir redaguoti bibliotekos katalogus (kartotekas).
Funkcijos Pagal bibliotekininko pareiginę instrukciją
Darbo užmokestis Pagal nustatytą atlyginimo koeficientą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro įsakymais ir tarifikaciją
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai.
Gyvenimo aprašymas.
Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas, kitus dokumentus liudijančius dėl turimų bibliotekininko kompetencijų.
Dokumentų priėmimo vieta Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, Miško g. 1, 204 kabinetas
Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu iki 2015 m. rugsėjo 28 d. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.
Pokalbio su pretendentais, atitinkančiais reikalavimus, datą pranešame individualiai.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

Tel. ( 8 37) 422387; (8 37) 424172

Mob.   8 620 98 991 ,  8620 98992

el. paštu:  [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Nuo 2015 m. rugsėjo 14 d. iki 2015 m. rugsėjo 28 d.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.