Įstaigos pavadinimas Kauno šv. Kazimiero progimnazija
Pareigos Logopedas (nuo 2023 m. rugsėjo 1 d.); pareigybės lygis – A2.

Numatomas darbo krūvis – 0,5 etato.

Darbo vieta Kauno šv. Kazimiero progimnazija, Vandžiogalos pl. 51, LT-47416 Kaunas
Reikalavimai Pretendentas (-ė) turi atitikti:

–  Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo 48 str. keliamus reikalavimus;

– Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 (galiojanti suvestinė redakcija) patvirtintus  reikalavimus mokytojų kvalifikacijai.

Funkcijos Įvertina vaikų kalbos raidos ypatumus bei kalbėjimo ir kalbos sutrikimus.

Siūlo ugdymo formą, būdus ir metodus, prireikus rekomenduoja teikti logopedo bei specialiąją pagalbą vaikams, kuriems nustatyti kalbėjimo ir kalbos sutrikimai.

Konsultuoja kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčius vaikus, jų tėvus (globėjus, rūpintojus), mokytojus, pagalbos mokiniui specialistus logopedo pagalbos teikimo, ugdymo organizavimo, kalbėjimo ir kalbos sutrikimų prevencijos bei jų šalinimo klausimais.

Teikia metodinę pagalbą mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų ugdymo bei jo organizavimo klausimais, skleidžia ir diegia logopedijos naujoves.

Vadovaujantis Kauno pedagogų psichologinės tarnybos išvadomis, padeda mokytojams rengti individualizuotas ir pritaikytas programas.

Analizuoja mokyklos dokumentus, susijusius su kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų ugdymu.

Teikia informaciją apie kalbėjimo ir kalbos sutrikimų turinčių vaikų kalbos raidos vertinimo išvadas ir rezultatus, specialiuosius ugdymosi poreikius ir jų tenkinimą suinteresuotoms institucijoms ar asmenims, susijusiems su vaikų ugdymu, gavęs tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą.

Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį (pareiginės algos koeficientas – nuo 8,11 iki 11,39).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  • Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.
  • Išsilavinimą (dalykinį ir pedagoginį) patvirtinančio dokumento kopija, kiti dokumentai, patvirtinantys pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams.
  • Gyvenimo aprašymas.
  • Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija.
  • Pažyma apie pedagoginio darbo stažą.
  • Rekomendacija iš buvusios darbovietės (pageidautina).
Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami:

–  dokumentų kopijas siunčiant el. paštu [email protected] su nuoroda LOGOPEDAS (-Ė);

– dokumentų kopijas siunčiant registruotu laišku adresu Kauno šv. Kazimiero progimnazija, Vandžiogalos pl. 51, LT-47416 Kaunas.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Mob. telef. +370 620 94006

El. paštas [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas Nuo atrankos paskelbimo dienos iki 2023 m. birželio 30 d. 12.00 val.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Tik į pokalbį pakviesti pretendentai bus informuoti telefonu arba elektroniniu paštu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.