Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos FIZIKOS MOKYTOJAS, 0,5 pareigybės (etato) (10 sav. pamokų)
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus,S. Lozoraičio g. 13, Kaunas
Reikalavimai
  • atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtintus kvalifikacijos reikalavimus (Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas,

  Suvestinė redakcija nuo 2022-09-01);

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas, (baigta Fizikos mokytojų rengimo programa / fizikos ir (ar) Biofizikos programa (gali būti studentai)
  • būti susipažinus su Specializuoto ugdymo krypties programų (pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo kartu su inžineriniu ugdymu programų) inžinerinio ugdymo dalimi, patvirtinta 2014 m. rugpjūčio 8 d. Lietuvos Respublikos švietimo ministro įsakymu Nr. V-735.
  • Patirtis dėstant pagal bendrąsias pagrindinio ir vidurinio ugdymo fizikos programas;

  Privalumas – aktyvus dalyvavimas ir mokinių ruošimas konkursams, olimpiadoms, prizinės vietos.

Funkcijos Fizikos dalyko dėstymas pagal pagrindinio, vidurinio ugdymo programas, mokinių ruošimas egzaminams, atliekant fizikos mokytojo pareigybės aprašyme numatytas funkcijas.
Darbo užmokestis Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybės įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinį laipsnį ir darbo krūvį.

Minimalus koeficientas 8,11; maksimalus koeficientas 11,39.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Gyvenimo aprašymas (CV), asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas asmens tapat. kortelė), išsilavinimą patvirtinantys dokumentai, darbo stažą patvirtinantys dokumentai, rekomendacijos iš kitų darboviečių – privalumas.

  Dokumentus siųsti elektroniniu paštu: [email protected]

  * Informuojame, kad kandidatų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik licėjaus darbuotojų atrankos/konkurso organizavimo ir vykdymo tikslais vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.

Dokumentų priėmimo vieta CV siųsti elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected],8 68203345; (8 37)345875,
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2023-01-13, 12.00 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje, atrinkti kandidatai informuojami el. paštu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.