Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos Logopedas, 0,75 pareigybės (etato)
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11, Kaunas
Reikalavimai
 • atitikti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2011 m. liepos 8 d. įsakymu Nr. V-1228, patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Dėl specialiosios pedagoginės pagalbos asmeniui iki 21 metų teikimo ir kvalifikacinių reikalavimų nustatymo šios pagalbos teikėjams tvarkos aprašo patvirtinimo“, Suvestinė redakcija nuo 2020-08-04):aukštasis išsilavinimas ir logopedo ar defektologo logopedo, kvalifikacija;

  įgytas specialiosios pedagogikos kvalifikacinis laipsnis;

  baigta specialiosios pedagogikos (logopedijos) studijų programa (specializacija).

Funkcijos Logopedo pagalbos teikimas specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.

Pareigybės aprašyme numatytų funkcijų vykdymas bendradarbiaujant su Tarnybos, prireikus, kitų įstaigų, kurių veikla susijusi su vaiko sveikatos stiprinimu ir vaiko gerovės kūrimu, specialistais.

Darbo užmokestis Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybės įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į stažą, kvalifikacinį laipsnį ir darbo krūvį.

Minimalus koeficientas 8,11; maksimalus koeficientas 11,39.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Gyvenimo aprašymas (CV), asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapat. kortelė), išsilavinimą patvirtinantys dokumentai, darbo stažą, kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai, rekomendacijos iš kitų darboviečių – privalumas.Dokumentus siųsti elektroniniu paštu: [email protected]

  * Informuojame, kad kandidatų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik licėjaus darbuotojų atrankos/konkurso organizavimo ir vykdymo tikslais vadovaujantis LR galiojančiais teisės aktais.

Dokumentų priėmimo vieta CV siųsti elektroniniu paštu: [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected],8 68203345; (8 37)345875,
Dokumentų priėmimo terminas Dokumentai priimami iki 2023-02-17, 12.00 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje, atrinkti kandidatai informuojami el. paštu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.