Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Ežiukas“
Pareigos Logopedas – 1 etatas
Darbo vieta A. Mapu g. 12, Kaunas
Reikalavimai
 • Pretendentas(-ė) turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus;
 • Gebėti planuoti ir organizuoti savo veiklą, įvertinti ir spręsti problemas susijusias su vaikų kalbos vystymosi sunkumais;
 • Mokėti apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
 • Gebėti bendrauti ir bendradarbiauti su ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojais, specialistais, vaikų tėvais, dirbti komandoje sprendžiant vaiko problemas;
 • Mokėti puikiai naudotis informacinėmis technologijomis (MS Office paketo programomis, Microsoft Excel programa, „Mūsų darželis“ programa, naudotis elektroniniu paštu, teisės aktų ir kitų duomenų paieškos sistemomis ir duomenų registru).

 

 

Funkcijos
 • Išmanyti vaikų logopedinės pagalbos teikimo metodus, gebėti juos taikyti padedant specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams įsisavinti mokomąją medžiagą ir lavinant jų sutrikusias funkcijas.
 • Laiku nustatyti kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus ir bendradarbiaujant su mokytojais ir vaikų tėveliais, juos įveikti.
Darbo užmokestis Darbo užmokestis – Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų    darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu, atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją ir darbo stažą (numatomas koeficientas nuo 7,44 iki 10,45).
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • Prašymas leisti dalyvauti konkurse;
 • Išsilavinimą, asmens tapatybę ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai;
 • Gyvenimo aprašymas (CV).
 •  Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.
Dokumentų priėmimo vieta  el. paštas  [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai Telefonas: +370 695 64569
Dokumentų priėmimo terminas  

Atranka planuojama 2022 m. gegužės 5 d. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai informuojami telefonu.

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.