Įstaigos pavadinimas Kauno lopšelis-darželis ,,Šilinukas“
Pareigos Mokytojo padėjėjas (-a) –  0,5 et. nuo 2022-09-01
Darbo vieta Pašilės g. 34, Kaunas
Reikalavimai Išsilavinimas ne žemesnis kaip vidurinis
Funkcijos Padėti mokiniui orientuotis aplinkoje, susijusioje su ugdymu. Padėti mokiniui įsitraukti į ugdomąją veiklą ir pagal galimybes joje dalyvauti. Paaiškinti mokytojo skirtas užduotis ir talkinti jas atliekant. Bendradarbiauti su kitais pagalbos mokiniui specialistais.

Pagal mokytojo padėjėjo (-os)  pareigybės aprašymą

Darbo užmokestis Pareiginės algos pastoviosios  dalies koeficientas – 5,45

Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į darbo  stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį

Dokumentai, kurie turi būti pateikti
  1. Prašymą dalyvauti atrankoje.
  2. Gyvenimo aprašymą.
  3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta Pašilės g. 34, Kaunas,
Tel.  35 31 32, [email protected]
Dokumentų priėmimo terminas Iki 2022  m. rugpjūčio 1 d. 15.00 val.

Atrankos būdas – pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis. Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje tik atrinkti pretendentai  informuojami telefonu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.