Įstaigos pavadinimas Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija
Pareigos Psichologė (-as). Etatas 1,0 (pilnas darbo krūvis).
Darbo vieta Kovo 11-osios g. 94, Kaunas
Reikalavimai
 • baigtas aukštasis universitetinis psichologo išsilavinimas,
 • magistro laipsnis;
 • geri komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
 • gebėjimas naudotis IKT priemonėmis;
 • iniciatyvumas, komunikabilumas, atsidavimas ir meilė darbui.
Funkcijos Mokykloje dirbantis psichologas įvertina mokinio galias ir sunkumus, raidos ypatumus, psichologines, asmenybės ir ugdymosi problemas;
Darbo užmokestis Darbo užmokestis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu Nr. XIII-198, atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti
 • gyvenimo aprašymas (CV);
 • išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai;
 • prašymas dėl priėmimo į darbą;
 • galima pateikti buvusių darboviečių ir kitas rekomendacijas.
Dokumentų priėmimo vieta  el.paštu: [email protected]   arba kitais būdais pristatyti į raštinę, adresu: Kovo 11-osios g. 94, Kaunas
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai

 Tel. (8 37) 312081, mob. +370 603 38658

el. paštas [email protected]

Dokumentų priėmimo terminas CV su nuoroda  „Psichologė (-as)“ lauksime iki 2021 m. birželio 18 d. (imtinai)  Kandidatų atranka (pokalbis) – nuo birželio 21 d. (apie pokalbio laiką informuosime individualiai)

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų CV (būtina)

  Įveskite žemiau matomus simbolius

  captcha

  Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.