Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos Matematikos mokytojas (-a) (1 pareigybė)
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, S. Lozoraičio g. 13, Kaunas
Reikalavimai
  • Išlavinimas – ne žemesnis kaip vidurinis.
  • Gebėjimas bendrauti su mokiniais, turėjimas žinių apie jų sutrikimų specifiką.
  • Gebėjimas dirbti su mokiniais padedant jiems įsisavinti mokomąją medžiagą, atlikti mokytojo skirtas užduotis, apsitarnauti, susitvarkyti, orientuotis aplinkoje, judėti, maitintis, naudotis ugdymui skirta kompensacine technika ir mokymo bei kompensacinėmis priemonėmis.
  • Gebėjimas bendradarbiauti su mokytoju, specialiuoju pedagogu, logopedu, kitais specialistais ir mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais).
Funkcijos  
Padėjėjas dirba su mokiniu ar mokinių grupe, bendradarbiaudamas su mokytoju, auklėtoju, specialiuoju pedagogu, logopedu ir kitais specialistais.
Darbo užmokestis Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybės įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, koeficientas – 4,5.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas dalyvauti atrankoje, asmens tapatybę, išsilavinimą, gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Siųsti šiuo elektroniniu paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected],tel. (8 37) 31 20 60; (8606) 83617
Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentai priimami iki 2021-01-15, 15:00 val. Atranka (pokalbis žodžiu arba nuotoliniu būdu) numatoma 2021  m.  sausio 18 d.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami elektroniniu būdu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.