Įstaigos pavadinimas Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Pareigos Matematikos mokytojas (-a) (0,18 pareigybės) (terminuota darbo sutartis)
Darbo vieta Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus, Vaidoto g. 11 Kaunas
Reikalavimai
  • atitikti Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymo 48 straipsnio reikalavimus;
  • būti susipažinus su Specializuoto ugdymo krypties programų (pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo kartu su inžineriniu ugdymu programų) inžinerinio ugdymo dalimi, patvirtinta 2014 m. rugpjūčio 8 d. Lietuvos Respublikos švietimo ministro įsakymu Nr. V-735.
  • Privalumas – aktyvus dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose, prizinės vietos; patirtis ruošiant mokinius brandos egzaminams ir aukšti jų rezultatai.
Funkcijos  
Pamokų vedimas pagrindiniame ugdyme.
Darbo užmokestis Nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Valstybės ir savivaldybės įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, koeficientas – 4,5.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti Prašymas dalyvauti atrankoje, asmens tapatybę, išsilavinimą, gyvenimo aprašymas.
Dokumentų priėmimo vieta Siųsti šiuo elektroniniu paštu [email protected]
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai El. p. [email protected], tel. 8 682 08668
Dokumentų priėmimo terminas

Dokumentai priimami iki 2021-01-28, 12:00 val. Atranka (pokalbis žodžiu arba nuotoliniu būdu) numatoma 2021  m.  sausio 29 d.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje pretendentai informuojami elektroniniu būdu.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Jūsų CV (būtina)

Įveskite žemiau matomus simbolius

captcha

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.